Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Florbalisté Gepardů na turnajích v listopadu a prosinci

14.12.2017 | Lumír

V sobotu 4. 11. odstartovala v Komárově starší kategorie florbalové ligy „Mezi městy“. Kluci z Gepardů předvedli pěkné výkony. Porazili jsme postupně Kometu, Ivančice, kontumačně Oslavany, Rosice a i přes závěrečnou jasnou prohru 1:5 s Pohořelicemi jsme mohli slavit zlaté medaile. Po turnaji florbalový program na Tuháčkové ještě pokračoval tradičním Gepard open pro 1.-3. a 4.-5. třídu, které se zúčastnilo téměř 50 nadšených nejmenších florbalistů.

Začátkem listopadu pokračovala druhým kolem Orelská florbalová liga starších žáků. Našimi soupeři byli opět Těšany a Dubňany, které jsme v předchozím kole porazili. Zápas s Těšany jsme tentokrát měli pevně ve svých rukou a i přes výborný výkon soupeřova brankáře jsme si zajistili vítězství 4:1. Druhý zápas proti Dubňanům jsme sice celou dobu tlačili, ale soupeř dokázal vstřelit z protiútoků tři branky. Díky neuvěřitelnému výkonu svého brankáře, tak Dubňany udržely cennou remízu 3:3. Každopádně jsme odehráli dobrý turnaj a po dvou kolech figurujeme na pěkném druhém postupovém místě, tak jen se udržet.

V Rosicích pokračovala 11. listopadu druhým kolem liga „Mezi městy“ mladších žáků. Gepardi – Blue opět předvedli statečný a bojovný výkon a po 4 prohrách a remíze s Hamry obsadili nakonec šesté místo. Gepardi – Gold zachraňovali v posledních vteřinách remízu se Zbýšovem a v dalším, z naší strany nepovedeném zápase, remízovali s Hamry. Následně se ovšem kluci zlepšili, jasně přejeli ambiciózní Ivančice, porazili Blue tým, a tak v posledním zápase s domácími Rosicemi jsme bojovali o zlaté medaile. Domácí měli hodně šancí, ale Mirek Hájek v bráně se vyhecoval do neuvěřitelného výkonu a žádný míček za svá záda nepustil. My jsme naopak dokázali dvě šance proměnit a po výhře 2:0 Gepardi slavili další zlaté medaile.

V sobotu 18. listopadu pokračovala druhým kolem Orelská florbalová liga mladších žáků. Gepardi měli tentokrát za soupeře ligové Židenice a ambiciozní tým Sivice. Na Židenice jsme vletěli a ze začátku to bylo co střídání, to gól Gepardů. Brankostroj pak sice zpomalil, ale i tak jsme měli utkání pevně ve svých rukou a vyhráli pohodlně 12:3. Zápas se Sivicemi byl podstatně těžší. Soupeř se dostal do vedení 2:0, hrál důrazně a rychle. Nicméně Gepardi zabrali a díky pěkným kombinacím jsme se dostali do vedení 6.3. Sivice sice ještě snížili na 6:5, ale vítězství jsme si už vzít nenechali. V orelské lize mladších žáků tak i nadále pokračujeme bez ztráty bodu.

Již popáté se na ZŠ Horníkova v Líšni pořádal Mikulášský florbalový turnaj pro žáky I. stupně. Turnaj byl vyrovnaný, hned 6 z 10 zápasů totiž skončilo remízou. Slatinským se tentokrát s nejmladším týmem nevedlo, skončili na pátém místě. Vynahradili si to ovšem Gepardi z Komárova, kteří skončili stříbrní, o jedinou branku ve skóre za ZŠ Čejkovická.

Devátého prosince mladší žáci zajeli do drnovické haly, ke třetímu turnajovému kolu Orelské ligy. Soupeřem byli opět Sivice. A stejně jako v listopadu oba týmy předváděli rychlý kombinační florbal a znovu s těsnou výhrou pro Gepardy, tentokráte 5:4. Dalším soupeřem nám byli snaživé Velatice, kde jsme více prostoru dali dalším klukům z lavičky. Skóre i tak pomalu narůstalo v náš prospěch na konečných 9:2

 
Aktuální články
Gepardí stopa na Brno Open Game - mladší žáci

V dalším "prázdninovém článku" se podíváme na působení na Open Game 2020 u další kategorie. Na řadu přichází mladší žáci. Tým,...

 
Gepardí stopa na Brno Open Game - elévové

Brněnské Open Game 2020 je již minulostí a my přinášíme krátký přehled z působení všech mládežnických kategorií Gepardů....

 
OPEN GAME 2020 STARTUJE

Nakonec jsme se i v letošním roce dočkali tradičního turnaje Brno Open Game. Turnaj se uskuteční v termínu 18.06.2020-21.06.2020 a Gepardi do...

 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (2.díl)
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (1.díl)
 
Trénuj doma! Gepardi se přidávají k výzvě Českého florbalu
 
INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE
 
Gepardi na Prague Cup 2020
 
PFC 2020: cesta elévů ke stříbru pohledem trenéra
 
Gepardi na Prague Floorball Cup 2020
 
Sponzoři
Zápasy
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS