Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

12. ročník ligy Mezi městy – sezona 2017/18

06.06.2018 | Lumír

Gepardi Brno po roce počtvrté! v řadě získali mistrovský titul. V sezoně jsme z osmi bodovaných ligových turnajích okupovali přední příčky: 5x zlaté medaile, 2x stříbrné medaile. To v celkovém součtu 86 bodů z 36 utkání s přehledem stačilo k obhajobě titulu před druhým Zbýšovem (78 bodů) a třetími Rosicemi (66 bodů). Čtvrtí byli Turbošneci Pohořelice (61 bodů), páté místo patřilo Pitbullům z Ivančic (56 bodů). V lize jsme měli také druhý tým, kde se rozehrávali naše další naděje. Blue tým skončil se ziskem 13 bodů na 6. místě, titul jsme však slavili všichni Gepardi dohromady! Na konečném sedmém místě pak zůstal tým ZŠ Hamry Brno (5 bodů).

V úspěšné sezoně jsme posbírali také všechna individuální ocenění: Nejlepší hráč (vítěz kanadského bodování): Marek Levínský (60 bodů), Nejlepší střelec: Marek Levínský (44 branek), Nejlepší nahrávač: Lukáš Hrubý (19 asistencí) a Nejlepší brankář: Miroslav Hájek.

 

Starší žáci (6. – 9. třída)

Gepardi v letošním 12. ročníku ligy Mezi městy také obhajovali loňský titul. Po celou sezonu jsme se drželi v horních patrech tabulky a získali 2x zlaté medaile, 1x stříbrné a 4x bronzové medaile. Nakonec naši starší žáci se ziskem 73 bodů z 36 zápasů obsadili celkové druhé místo před Oslavany (71 bodů), Pohořelicemi (48 bodů), Rosicemi (45 bodů),  ZŠ Hamry Brno (40 bodů) a Pitbulls Ivančice (7 bodů). Sklonit jsme se museli jen před letošním mistrem SKP Kometa Brno, jenž ligu vyhrál se ziskem 84 bodů. Nejlépe bodovaným hráčem Gepardů se stal Ondra Beránek se 48 body (30 + 18).

Uvidíme jak se bude Gepardům dařit v příštím ročníku. Nemusí to být vůbec špatné, neboť z letošního kádru končí pouze čtyři deváťáci. Navíc do týmu nastupuje turnaji ostřílená generace zkušených mladších žáků.

 
Aktuální články
Gepardí stopa na Brno Open Game - mladší žáci

V dalším "prázdninovém článku" se podíváme na působení na Open Game 2020 u další kategorie. Na řadu přichází mladší žáci. Tým,...

 
Gepardí stopa na Brno Open Game - elévové

Brněnské Open Game 2020 je již minulostí a my přinášíme krátký přehled z působení všech mládežnických kategorií Gepardů....

 
OPEN GAME 2020 STARTUJE

Nakonec jsme se i v letošním roce dočkali tradičního turnaje Brno Open Game. Turnaj se uskuteční v termínu 18.06.2020-21.06.2020 a Gepardi do...

 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (2.díl)
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (1.díl)
 
Trénuj doma! Gepardi se přidávají k výzvě Českého florbalu
 
INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE
 
Gepardi na Prague Cup 2020
 
PFC 2020: cesta elévů ke stříbru pohledem trenéra
 
Gepardi na Prague Floorball Cup 2020
 
Sponzoři
Zápasy
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS