Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nová florbalová sezóna 2018 / 2019 – tréninky, turnaje …

11.09.2018 | Marek Zvalo

Od září nám vypukla nová florbalová sezóna 2018/2019. Radi by sme Vám zverejnili informácie o tréningoch a chystaných turnajov. Aká bude následujúca sezóna? To záleží na nás.

Zoznam krúžkov florbalu

POBOČKA FANTÁZIE ( Brno-Slatina)
Florbal Slatina ( tělocvična ZŠ Jihomoravského nám.)

  • 1. – 3. třída: (úterý) 15:00 – 16:00
  • 1. – 3. třída: (středa) 17:00 – 18:00
  • 1. – 3. třída: (čtvrtek) 16:30-17:45
  • 4. – 6. třída: (úterý) 16:15 – 17:15
  • 4. – 7. třída: (čtvrtek) 17:45-19:00
  • 7. – 9. třída: (úterý) 17:15 – 18:15
  • 7. – 9. třída: (středa) 18:00 – 19:00

Florbal Slatina (tělocvična ZŠ Přemyslovo nám.)
  • Florbalová přípravka pro děti 4 – 5 let (úterý) 16:30 – 17:30
Florbal Kobylnice ( TJ Sokol Kobylnice)
  • 1. – 3. třída (středa) 13:45 – 14:45
  • 4. – 7. třída (středa) 15:00 – 16:00
POBOČKA SLUNÍČKO ( Brno-Komárov)

Florbal Komárov (tělocvična ZŠ Tuháčkova)
  • Pondělí 14:00-15:00 Předpřípravka
  • Pondělí 15:00-16:00 Přípravka
  • Pondělí 16:00-17:00 Mladší žáci 1
  • Úterý 16:00-17:00 Mladší žáci 2
  • Středa 17:30-18:30 Starší žáci 1
  • Čtvrtek 17:00-18:00 Přípravka 2
  • Čtvrtek 17:00-18:00 Mladší žáci 3
  • Čtvrtek 18:00-19:00 Starší žáci 2

Florbal Černovice (tělocvična ZŠ Kneslova)
  • Úterý 17:30-19:00 Starší žáci LIGA
  • Úterý 19.00 – 20.30 Gepardi Veterans
  • Pátek 14:00-15:00 Přípravka
  • Pátek 15:00-16:00 Mladší žáci
  • Pátek 16:00-17:00 Starší žáci
  • Pátek 17:00-18.00 Mladší žáci LIGA

Zoznam turnajov - termíny sa môžu meniť !

Liga mezi městy – Mladší 1.-5. třída

  • 1) Ne 14.10. 2018 – Gepardi, hala ZŠ Tuháčkova, Brno-Komárov (volno Zbýšov)
  • 2) Ne 4.11. 2018 – Pitbulls, hala Rybářská, Ivančice (volno Gepardi Blue)
  • 3) So 19.1. 2019 – Turbošneci, hala Dlouhá, Pohořelice, (volno Rosice)
  • 4) So 23.2. 2019 – DDM Zbýšov, hala gymnázium Zastávka u Brna, (volno Gepardi Gold)
  • 5) So 16.3. 2019 – Štiky, hala Pod zahrádkami, Rosice, (volno Turbošneci)
  • 6) Ne 14.4. 2019 – Gepardi, hala ZŠ Tuháčkova, Brno-Komárov (volno Pitbulls)
  • finále (začátek května) – Pohořelice

Liga mezi městy – Starší 6.-9. třída

  • 1) Ne 21.10. 2018 – Gepardi, hala ZŠ Tuháčkova, Brno-Komárov (volno Zbýšov)
  • 2) Ne 24.11. 2018 – Žraloci, hala Pod zahrádkami, Rosice, (volno Turbošneci)
  • 3) So 12.1. 2019 – odpoledne, Pitbulls, hala Rybářská, Ivančice (volno Gepardi Gold)
  • 4) So 2.2. 2019 – DDM Zbýšov, hala gymnázium Zastávka u Brna, (volno Gepardi Blue)
  • 5) So 6.4. 2019 – Turbošneci, hala Dlouhá, Pohořelice, (volno Rosice)
  • 6) So 27.4. 2019 – Gepardi, hala ZŠ Tuháčkova, Brno-Komárov (volno Pitbulls)
  • finále (cca 1/2 května) – Ivančice

Orelská liga – Přípravka (r. 2010/2011)
  • 1) So 6.10. 2018 – odpoledne, Gepardi, hala Nebovidy u Brna,
  • 2) So 10.11. 2018 – hala Dolní Bojanovice
  • 3) So 12.1. 2019 – dopoledne, hala Rybářská, Ivančice
  • 4) Ne 24.2. 2019 – hala Valtice
  • 5) So 16.3. 2019 – hala Vyškov
  • 6) So 13.4. 2019 – hala Hustopeče nad Bečvou
  • 7) 4. nebo 5.5. 2019 – hala Brno-Bohunice

Orelská liga – Mladší žáci (r. 2006/2007)
  • 1) So 22.9. 2018 – Brno-Bohunice, volno Pitbulls
  • 2) So 6.10. 2018 – dopoledne, Gepardi, hala Nebovidy u Brna, volno Židenice
  • 3) So 10.11. 2018 – hala Vyškov
  • 4) Ne 13.1. 2019 – hala Židenice
  • 5) So 23.2. 2019 – Gepardi, hala Nebovidy
  • 6) Ne 7.4. 2019 – Pitbulls, hala Rybářská, Ivančice, volno Gepardi Gold
  • 7) Ne 28.4. 2019 – Brno-Řečkovice, volno Gepardi Blue
  • Finále středa 8.5. – (pořadatel asi Gepardi, hala Tuřany)

Orelská liga – Starší žáci (r. 2004/2005)
  • 1) Ne 14.10. 2018 – Sivice, volno D. Bojanovice
  • 2) Ne 18.11. 2018 – hala Dolní Bojanovice
  • 3) Ne 16.12. 2018 – hala Rousínov
  • 4) Ne 20.1. 2019 – Gepardi, hala Čejkovická?, volno Hodonín
  • 5) So 2.3. 2019 – hala Hodonín
  • 6) So 30.3. 2019 – hala Šlapanice
  • 7) So 13.4. 2019 – hala Koryčany, volno Gepardi
  • Finále 4.+ 5.5. 2019

 
Aktuální články
Následující víkend s Gepardy

Budou hrát DOROSTENCI2.2.2020 na ZŠ Slavkov, Komenského nám. 45 9:00 FBC Slavkov 13:15 Orel Dolní Bojanovice Přijďte podpořit naše...

 
Gepardi na Prague Cup 2020

První lednový víkend si oblíbili naši mladí florbalisté. Dříve jsme jezdili na Gothii do Švédska, nyní již podruhé za sebou na...

 
PFC 2020: cesta elévů ke stříbru pohledem trenéra

Jak jste viděli v aktualitách a na našem facebooku, společný tým Troopers Gepardi vybojoval v kategorii elévů na Prague Floorball Cup 2020...

 
Gepardi na Prague Floorball Cup 2020
 
Podzim mladších žáků
 
Představujeme nového partnera Gepardů
 
Liga Mezi městy 2019/2020
 
Gepardi úspěšně vstoupili mezi profíky
 
Brno Hummel Open Game 2019
 
Vítejte na novém webu Gepardi Brno
 
Sponzoři
Zápasy
Dorostenci | Sobota 18.01.2020, 13:05
Bulldogs Brno - Gepardi DDM Helceletka Brno
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
 
Dorostenci | Neděle 02.02.2020, 09:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBC Slavkov
 
Starší žáci | Neděle 26.01.2020, 13:20
Gepardi DDM Helceletka Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
 
Starší žáci | Sobota 08.02.2020, 14:35
TJ Znojmo LAUFEN CZ white - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS