Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Gepardi v Orelské lize dosáhli na medailové pozice

10.07.2019 | Lumír

Florbalisté kategorie mladší žáci obhajovali loňský orelský titul. Letošní sezona přinesla mnohem vyrovnanější výsledky a na finálový turnaj jsme se probojovali až v posledním základním kole. Některé opory navíc byly dlouhodobě zraněny, a tak všichni byli zvědavi, jak se Gepardům povede.

Gepardi navíc turnaj pořádali, a tak ve středu 8. května se sjelo celkem 8 nejlepších týmů do brněnských Tuřan. Gepardi ve své skupině porazili postupně Aligators Girls, FBC Slovácko a Nové Město na Moravě. Ve čtvrtfinále jsme se nadřeli na postup s Adamovem (výhra 2:1). V semifinále nás čekal rival z Uherského Brodu a Gepardi po výborném výkonu postoupili do finále (opět výhra 2:1). Finálový souboj dopadl jednoznačně ve prospěch soupeře ze Slovácka (prohra 5:10). Semifinále nás stálo dost sil a FBC Slovácko nám tak vrátilo porážku ze skupiny. I tak ovšem mladší žáci Gepardů druhým místem dosáhli výborného úspěchu.

To starší žáci v Orelské lize celou sezonu nepoznali hořkost porážky a jednoznačně si jako první s předstihem zajistili finálovou účast. Jak bývá lehká skupina ošemetná jsme se záhy měli přesvědčit.

Ve finálové skupině jsme vyhráli všechny 3 zápasy s celkovým skóre 24:3 a postupně jsme pod sebe dostali týmy FBC Slovácka, Adamova a Sivic. Ve čtvrtfinále jsme přešli přes tým Koryčan 6:2. V semifinále nás čekal mnohem těžší soupeř z Boskovic. Měli jsme problém s jejich úporným bráněním, kdy soupeř čekal na chyby a vyrážel do brejku. A jelikož naše chyby potrestal, poslal nás po prohře 4:6 do boje o bronz. Tam nás opět čekal tým Adamova, kterému jsme ani napodruhé nedali šanci. Gepardi tak po výhře 8:1 získali celkové třetí místo v Orelské lize. Je to úspěch, zvláště když si uvědomíme, že za celou sezonu si připsali jedinou porážku.

 
Aktuální články
INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE

Vzhledem k šíření koronaviru a uzavřením škol bychom vás rádi informovali, jak se k dané situaci staví soutěžní český florbal...

 
Gepardi na Prague Cup 2020

První lednový víkend si oblíbili naši mladí florbalisté. Dříve jsme jezdili na Gothii do Švédska, nyní již podruhé za sebou na...

 
PFC 2020: cesta elévů ke stříbru pohledem trenéra

Jak jste viděli v aktualitách a na našem facebooku, společný tým Troopers Gepardi vybojoval v kategorii elévů na Prague Floorball Cup 2020...

 
Gepardi na Prague Floorball Cup 2020
 
Podzim mladších žáků
 
Představujeme nového partnera Gepardů
 
Liga Mezi městy 2019/2020
 
Gepardi úspěšně vstoupili mezi profíky
 
Brno Hummel Open Game 2019
 
Vítejte na novém webu Gepardi Brno
 
Sponzoři
Zápasy
Dorostenci | Neděle 05.04.2020, 10:15
K1 Florbal Židenice - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
Starší žáci | Neděle 19.04.2020
Gepardi DDM Helceletka Brno - Bulldogs Brno "B"
 
Mladší žáci | Neděle 05.04.2020
Gepardi DDM Helceletka Brno - F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Green
 
Elévové | Neděle 19.04.2020
Gepardi DDM Helceletka Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ Black
 
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS