Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Gepardi v Orelské lize dosáhli na medailové pozice

10.07.2019 | Lumír

Florbalisté kategorie mladší žáci obhajovali loňský orelský titul. Letošní sezona přinesla mnohem vyrovnanější výsledky a na finálový turnaj jsme se probojovali až v posledním základním kole. Některé opory navíc byly dlouhodobě zraněny, a tak všichni byli zvědavi, jak se Gepardům povede.

Gepardi navíc turnaj pořádali, a tak ve středu 8. května se sjelo celkem 8 nejlepších týmů do brněnských Tuřan. Gepardi ve své skupině porazili postupně Aligators Girls, FBC Slovácko a Nové Město na Moravě. Ve čtvrtfinále jsme se nadřeli na postup s Adamovem (výhra 2:1). V semifinále nás čekal rival z Uherského Brodu a Gepardi po výborném výkonu postoupili do finále (opět výhra 2:1). Finálový souboj dopadl jednoznačně ve prospěch soupeře ze Slovácka (prohra 5:10). Semifinále nás stálo dost sil a FBC Slovácko nám tak vrátilo porážku ze skupiny. I tak ovšem mladší žáci Gepardů druhým místem dosáhli výborného úspěchu.

To starší žáci v Orelské lize celou sezonu nepoznali hořkost porážky a jednoznačně si jako první s předstihem zajistili finálovou účast. Jak bývá lehká skupina ošemetná jsme se záhy měli přesvědčit.

Ve finálové skupině jsme vyhráli všechny 3 zápasy s celkovým skóre 24:3 a postupně jsme pod sebe dostali týmy FBC Slovácka, Adamova a Sivic. Ve čtvrtfinále jsme přešli přes tým Koryčan 6:2. V semifinále nás čekal mnohem těžší soupeř z Boskovic. Měli jsme problém s jejich úporným bráněním, kdy soupeř čekal na chyby a vyrážel do brejku. A jelikož naše chyby potrestal, poslal nás po prohře 4:6 do boje o bronz. Tam nás opět čekal tým Adamova, kterému jsme ani napodruhé nedali šanci. Gepardi tak po výhře 8:1 získali celkové třetí místo v Orelské lize. Je to úspěch, zvláště když si uvědomíme, že za celou sezonu si připsali jedinou porážku.

 
Aktuální články
Gepardí stopa na Brno Open Game - přípravka

Po dospělé kategorii přichází v prázdninovém hodnocení Brno Open Game čas na naše nejmladší, na přípravku. Jejich cestu Open Game...

 
Open Game - první turnaj mužů Gepardů

Turnaj Brno Open game není jen turnajem dětí a mládeže, má také svoji část pro dospělé týmy. Turnaj probíhá v několika...

 
Gepardí stopa na Brno Open Game - mladší žáci

V dalším "prázdninovém článku" se podíváme na působení na Open Game 2020 u další kategorie. Na řadu přichází mladší žáci. Tým,...

 
Gepardí stopa na Brno Open Game - elévové
 
OPEN GAME 2020 STARTUJE
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (2.díl)
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (1.díl)
 
Trénuj doma! Gepardi se přidávají k výzvě Českého florbalu
 
INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE
 
Gepardi na Prague Cup 2020
 
Sponzoři
Zápasy
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS