Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Gepardi Brno na Ostrava Cupu 2019

10.07.2019 | Lumír

Mezinárodní florbalový turnaj Ostrava Cup se uskutečnil první červnový víkend 2019. Jak si letos vedli gepardí týmy? Poprvé jsme letos kromě týmu elévů, mladších a starších žáků postavili také přípravku, čímž se počet gepardích týmů zvedl na čtyři. Celkem 55 dětí s podporou trenérů, rodičů a fanoušků si celý turnaj dosyta užilo. Výsledkově to byl spíše průměrný turnaj, ale zážitky a zocelená parta, to je to co se počítá do budoucna.

Přípravka (B09)
Nejmladší kategorie si zároveň vedla nejlépe a jako jediná se letos dostala do nedělního čtvrtfinále. Výsledky ve skupině: Vsetín 6:2, Fram Košice 5:9, UKS Bankóvka Zielonka 12:1. Play-off: Sokol I. Gullivers Brno 4:3, Torpédo Havířov 1:8.

Elévové (B011)
Kluci do 11 let začali turnaj parádně, pak jim však trochu došel dech a štěstí v brněnském derby se nakonec přiklonilo k soupeři. Výsledky skupina: FBC Hranice 12:4, Tigers Poruba 5:7, Eagles Orlová 2:5. Play-off: FBŠ Hattrick Brno 4:5.

Mladší žáci (B013
Svěřenci trenéra MIchala Desse měli těžkou skupinu. Úvodní prohra 2:3 s Black Snipers Orange zamrzela, ale předvedená hra byla dobrá. Pak přišel útlum a prohra 0:7 s Karvinou. Chuť jsme si spravili ve výborném zápase s Tempish Vítkovice Bílí (výhra 4:3). Play off nám začalo již o 2 hodiny později a bylo vidět, že síly chyběli – Florbal Vsetín Black (prohra 2:12).

Starší žáci (B015)
Naši nejstarší se museli vypořádat s náročným časovým programem. První zápas na Trojhalí s týmem FBK Atlas Blansko dopadl dobře (7:5), poté ve 20.30 zápas s finským M-Team (prohra 1:5). A hned v 8.00 ráno s favoritem FBC Bystroň Group Ostrava (0:2). Ve všech případech hra byla na slušné úrovni a zápasy dlouho vyrovnané. Pak jsme utrpěli vítězství 2:1 nad Frenštátem p.R. Play-off začalo v ČPP Aréně proti favoritovi z Prahy – Black Angels 2005. Dlouho vyrovnané utkání, pak i smůla na verdikty rozhodčích – celkově 1:4.

 
Aktuální články
Gepardí stopa na Brno Open Game - přípravka

Po dospělé kategorii přichází v prázdninovém hodnocení Brno Open Game čas na naše nejmladší, na přípravku. Jejich cestu Open Game...

 
Open Game - první turnaj mužů Gepardů

Turnaj Brno Open game není jen turnajem dětí a mládeže, má také svoji část pro dospělé týmy. Turnaj probíhá v několika...

 
Gepardí stopa na Brno Open Game - mladší žáci

V dalším "prázdninovém článku" se podíváme na působení na Open Game 2020 u další kategorie. Na řadu přichází mladší žáci. Tým,...

 
Gepardí stopa na Brno Open Game - elévové
 
OPEN GAME 2020 STARTUJE
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (2.díl)
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (1.díl)
 
Trénuj doma! Gepardi se přidávají k výzvě Českého florbalu
 
INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE
 
Gepardi na Prague Cup 2020
 
Sponzoři
Zápasy
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS