Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Brno Hummel Open Game 2019

13.09.2019 | Michal Dess

Gepardí stopa se objevila na tradičním brněnském turnaji Hummel Open Game. Tentokráte jsme nasadili čtyři týmy (stejně jako v Ostravě). Pojďme se podívat, jak jednotlivé hrací dny plynuly.

Ve čtvrtek se v Brně rozjel kolotoč florbalového mezinárodního turnaje Opengame. Máme za sebou první den a Gepardi si nevedli vůbec špatně. Přípravka si po úvodní prohře s Bulldogs Girls připsala dvě výhry proti Gullivers orange a Hattrick blue. Elévové na úvod porazili Horšovský Týn 6:3 ale ve večerním zápase nestačili na Očov Hodonín. Mladší žáci nejprve smolně prohráli 3:4 s Tatranem Střešovice opencamp, ale v druhém zápase díky zlepšené obraně v čele s brankářem ubojovali cennou remízu 3.3 s Black Angels. A zatím nejlépe si vedou starší žáci, kteří vyhráli oba čtvrteční zápasy- proti SK JeMoBu i Frenštátu pod Radhoštěm.

V pátek florbalový turnaj Opengame pokračoval dohrávkou skupin. Gepardí přípravka si poradila s Troopery a Litoměřicemi, po dobrém výkonu podlehla silným Otrokovicích a na závěr remízovala s Židenicemi, což jim zajistilo třetí místo ve skupině a zítra se v play off utká v 12:30 s Gullivers black. Bude se opakovat Ostrava?
Elévové podlehli ve vyrovnaném zápase Trooperům a nakonec smolně remízovali s Mladou Boleslaví, takže ze třetího místa ve skupině narazí v play off už 8 hodin ráno na Torpédo Havířov.
Mladší žáci ráno nestačili na Slovácko, podlehli mu 1:6. Nicméně po dnu stráveném fandění a teambuildingem v jump parku večer rozstříleli Snipers Třebíč 12:1 a v play off jsou v pikantním souboji na Spartu Praha yellow.
A konečně starší žáci po výhře nad Panthers Praha B a těsné porážce s Chebem vyhráli svou skupinu a play off narazí v 15:00 v Tuřanech na vítěze zápasu Přerov-Rokycany.

V sobotu začali na Opengame vyřazovací. boje. Jako první už ráno v 8 nastoupili na svůj zápas elévové proti Torpédu Havířov. A než jsme se rozkoukali, soupeř třemi přesnými střelami naše kluky šokoval. Druhá minuta a 0:3. Ovšem tým se neuvěřitelně zvednul, dorovnal hru, rozchytal se Dan a začali jsme pomalu dotahovat. Do poločasu jsme snížili, v druhé půli vyrovnaly a když se skóre otočilo na naši stranu, nepovedený úvod byl zapomenut. Torpédo už totiž žádný další gól nedalo, na rozdíl od Gepardů, kteří nakonec vyhráli 6:3. Přešli tak přes první kolo do osmifinále proti vítězi naší skupiny Hodonínu. Bohužel pravidlo "dvakrát na jednom turnaji stejného soupeře neporazíš" tentokrát neplatilo a Hodonín si zápas pohlídal.
Jako další hrála dopoledne přípravka, taktéž reprízu ostravského souboje s Gullivers. Bohužel tentokrát byl soupeř nad síly naší oslabené sestavy a vyhrál jednoznačně 7:1.
Těsně po poledni nastoupili mladší žáci proti Spartě Praha. Kluci se také nesložili z rychlého gólu a postupně si vypracovali náskok 4:1. Ovšem Sparta dál bojovala, přitvrdila a povedlo se jí srovnat. V napínavém závěru se bohužel štěstí přiklonilo na stranu soupeře. Po naší velké šanci trefil sparťanský útočník šibenici a zajistil tak postup svého týmu.
Jako poslední šli do boje starší žáci. V souboji s Přerovem se potkali dva velmi dobře bránící celky, ovšem Přerov zvládl dát dva rychlé góly a perfektní defenzivou si už výsledek pohlídal. Herní část turnaje tak pro Gepardy sobotou skončila, nicméně i tak jsme si turnaj užili, hráči absolvovali spoustu těžkých a krásných zápasů a kluci mají další parádní zážitky.

 
Aktuální články
INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE

Vzhledem k šíření koronaviru a uzavřením škol bychom vás rádi informovali, jak se k dané situaci staví soutěžní český florbal...

 
Gepardi na Prague Cup 2020

První lednový víkend si oblíbili naši mladí florbalisté. Dříve jsme jezdili na Gothii do Švédska, nyní již podruhé za sebou na...

 
PFC 2020: cesta elévů ke stříbru pohledem trenéra

Jak jste viděli v aktualitách a na našem facebooku, společný tým Troopers Gepardi vybojoval v kategorii elévů na Prague Floorball Cup 2020...

 
Gepardi na Prague Floorball Cup 2020
 
Podzim mladších žáků
 
Představujeme nového partnera Gepardů
 
Liga Mezi městy 2019/2020
 
Gepardi úspěšně vstoupili mezi profíky
 
Vítejte na novém webu Gepardi Brno
 
Miroslavská florbalka 2019
 
Sponzoři
Zápasy
Dorostenci | Neděle 05.04.2020, 10:15
K1 Florbal Židenice - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
Starší žáci | Neděle 19.04.2020
Gepardi DDM Helceletka Brno - Bulldogs Brno "B"
 
Mladší žáci | Neděle 05.04.2020
Gepardi DDM Helceletka Brno - F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Green
 
Elévové | Neděle 19.04.2020
Gepardi DDM Helceletka Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ Black
 
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS