Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Brno Hummel Open Game 2019

13.09.2019 | Michal Dess

Gepardí stopa se objevila na tradičním brněnském turnaji Hummel Open Game. Tentokráte jsme nasadili čtyři týmy (stejně jako v Ostravě). Pojďme se podívat, jak jednotlivé hrací dny plynuly.

Ve čtvrtek se v Brně rozjel kolotoč florbalového mezinárodního turnaje Opengame. Máme za sebou první den a Gepardi si nevedli vůbec špatně. Přípravka si po úvodní prohře s Bulldogs Girls připsala dvě výhry proti Gullivers orange a Hattrick blue. Elévové na úvod porazili Horšovský Týn 6:3 ale ve večerním zápase nestačili na Očov Hodonín. Mladší žáci nejprve smolně prohráli 3:4 s Tatranem Střešovice opencamp, ale v druhém zápase díky zlepšené obraně v čele s brankářem ubojovali cennou remízu 3.3 s Black Angels. A zatím nejlépe si vedou starší žáci, kteří vyhráli oba čtvrteční zápasy- proti SK JeMoBu i Frenštátu pod Radhoštěm.

V pátek florbalový turnaj Opengame pokračoval dohrávkou skupin. Gepardí přípravka si poradila s Troopery a Litoměřicemi, po dobrém výkonu podlehla silným Otrokovicích a na závěr remízovala s Židenicemi, což jim zajistilo třetí místo ve skupině a zítra se v play off utká v 12:30 s Gullivers black. Bude se opakovat Ostrava?
Elévové podlehli ve vyrovnaném zápase Trooperům a nakonec smolně remízovali s Mladou Boleslaví, takže ze třetího místa ve skupině narazí v play off už 8 hodin ráno na Torpédo Havířov.
Mladší žáci ráno nestačili na Slovácko, podlehli mu 1:6. Nicméně po dnu stráveném fandění a teambuildingem v jump parku večer rozstříleli Snipers Třebíč 12:1 a v play off jsou v pikantním souboji na Spartu Praha yellow.
A konečně starší žáci po výhře nad Panthers Praha B a těsné porážce s Chebem vyhráli svou skupinu a play off narazí v 15:00 v Tuřanech na vítěze zápasu Přerov-Rokycany.

V sobotu začali na Opengame vyřazovací. boje. Jako první už ráno v 8 nastoupili na svůj zápas elévové proti Torpédu Havířov. A než jsme se rozkoukali, soupeř třemi přesnými střelami naše kluky šokoval. Druhá minuta a 0:3. Ovšem tým se neuvěřitelně zvednul, dorovnal hru, rozchytal se Dan a začali jsme pomalu dotahovat. Do poločasu jsme snížili, v druhé půli vyrovnaly a když se skóre otočilo na naši stranu, nepovedený úvod byl zapomenut. Torpédo už totiž žádný další gól nedalo, na rozdíl od Gepardů, kteří nakonec vyhráli 6:3. Přešli tak přes první kolo do osmifinále proti vítězi naší skupiny Hodonínu. Bohužel pravidlo "dvakrát na jednom turnaji stejného soupeře neporazíš" tentokrát neplatilo a Hodonín si zápas pohlídal.
Jako další hrála dopoledne přípravka, taktéž reprízu ostravského souboje s Gullivers. Bohužel tentokrát byl soupeř nad síly naší oslabené sestavy a vyhrál jednoznačně 7:1.
Těsně po poledni nastoupili mladší žáci proti Spartě Praha. Kluci se také nesložili z rychlého gólu a postupně si vypracovali náskok 4:1. Ovšem Sparta dál bojovala, přitvrdila a povedlo se jí srovnat. V napínavém závěru se bohužel štěstí přiklonilo na stranu soupeře. Po naší velké šanci trefil sparťanský útočník šibenici a zajistil tak postup svého týmu.
Jako poslední šli do boje starší žáci. V souboji s Přerovem se potkali dva velmi dobře bránící celky, ovšem Přerov zvládl dát dva rychlé góly a perfektní defenzivou si už výsledek pohlídal. Herní část turnaje tak pro Gepardy sobotou skončila, nicméně i tak jsme si turnaj užili, hráči absolvovali spoustu těžkých a krásných zápasů a kluci mají další parádní zážitky.

 
Aktuální články
Liga Mezi městy 2019/2020

Tak už se nám to rozjelo naplno. Začala i regionální liga Mezi městy, která vstupuje již do své 14. sezóny. 

 
Gepardi úspěšně vstoupili mezi profíky

První turnaje gepardích elévů a starších žáků v sezóně dopadly výborně

 
Vítejte na novém webu Gepardi Brno

Gepardi Brno vás vítá na svém novém webu gepardibrno.klubweb.cz. Toto je úvodní článek, automaticky vložený při založení webu systémem...

 
Miroslavská florbalka 2019
 
Gepardi Brno na Ostrava Cupu 2019
 
Gepardi v Orelské lize dosáhli na medailové pozice
 
Vítězný double Gepardů v Lize mezi městy
 
Prague Floorball Cup – leden 2019
 
Nová florbalová sezóna 2018 / 2019 – tréninky, turnaje …
 
Bilance za sezonu 2017/2018
 
Zápasy
Dorostenci | Neděle 03.11.2019, 13:15
Gepardi DDM Helceletka Brno - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
 
Dorostenci | Neděle 17.11.2019, 11:15
Gepardi DDM Helceletka Brno - SFK Kozel Kroměříž
 
Starší žáci | Sobota 09.11.2019, 13:20
FBŠ Hattrick Brno "B" - Gepardi DDM Helceletka Brno
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
 
Starší žáci | Neděle 24.11.2019, 09:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - Hornets Brno ZŠ Horní
 
 
Gepardi Brno - kontakt: david.simon@esports.cz RSS