Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme nového partnera Gepardů

18.12.2019 | Zbyněk Matýsek

Novým partnerem Gepardů Brno se stala společnost ABC Cyklosport. Děkujeme panu Liboru Tučkovi, který přišel s velmi atraktivní nabídkou pro všechny Gepardy.

V rámci vánočního Gepard Open, který se uskuteční v neděli 22.12.2019 v hale v Tuřanech, představíme našim hráčům, jejich rodičům, přátelům, kamarádům a spřízněným duším našeho klubu nového partnera Gepardů, společnost ABC Cyklosport.

Pan Libor Tuček, majitel tohoto sportovního obchodu , nabídl Gepardům, rodičům a celé naší Gepardí komunitě možnost pořídit pravé florbalové boty značky MIZUNO se slevou 30%. Tato sportovní obuv je ve florbalovém světě rozšířená a hraje v nich například mistrovský tým ročníku 2017-2018, superligový tým Mladá Boleslav.

Na vánoční Gepard open bude k dispozici konkrétní zboží, které si budete moci vyzkoušet a na místě zakoupit nebo si je objednat přímo u pana Libora Tučka. 
Nabídka ABC Cyklosport bude v čase od 10:30 do 14:00 v prostorách haly v Tuřanech.

Dopředu se na boty můžete vidět na stránkách ABC Cyklosport, další drobný sportovní sortiment ( ponožky, čelenky apod.) pak na tomto odkazu.

 
Aktuální články
Gepardí stopa na Brno Open Game - mladší žáci

V dalším "prázdninovém článku" se podíváme na působení na Open Game 2020 u další kategorie. Na řadu přichází mladší žáci. Tým,...

 
Gepardí stopa na Brno Open Game - elévové

Brněnské Open Game 2020 je již minulostí a my přinášíme krátký přehled z působení všech mládežnických kategorií Gepardů....

 
OPEN GAME 2020 STARTUJE

Nakonec jsme se i v letošním roce dočkali tradičního turnaje Brno Open Game. Turnaj se uskuteční v termínu 18.06.2020-21.06.2020 a Gepardi do...

 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (2.díl)
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (1.díl)
 
Trénuj doma! Gepardi se přidávají k výzvě Českého florbalu
 
INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE
 
Gepardi na Prague Cup 2020
 
PFC 2020: cesta elévů ke stříbru pohledem trenéra
 
Gepardi na Prague Floorball Cup 2020
 
Sponzoři
Zápasy
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS