Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Gepardí stopa na Brno Open Game - přípravka

20.07.2020 | Ondřej Škil

Po dospělé kategorii přichází v prázdninovém hodnocení Brno Open Game čas na naše nejmladší, na přípravku. Jejich cestu Open Game popisuje trenér Ondřej Škil.

Naši nejmladší měli na úvod nejlehčího soupeře z celé skupiny, proti kterému se v klidu rozehráli.

Hned druhým zápasem jsme byli konfrontováni s jedním z kandidátů na celkové vítězství. Po urputném boji si zaslouženě odnesl těsné vítězství soupeř.
Zklamaní kluci se však obdivuhodně otřepali ze zklamání a dokonale se připravili na následujícího neznámého soupeře z Prahy. V dramatické bitvě, kdy se skóre přelévalo střídavě na jednu a druhou stranu, jsme vyhráli.
První den byl za námi a všichni hráči odvedli skvělou práci.
 
Druhý den hned po ránu na nás vletěly holky z Židenic, které jsme silně podcenili. Nedaly nám ani "čuchnout" a nadělily nám čtyřku s nulou. Mohlo nás těšit jedině to, že holky ten den měly fantastickou formu a hned dalším zápasem jako jediné v celém turnaji remizovaly s budoucím vítězem celého turnaje!

Po mírné bouři v kabině se naši zvedli k asi nejlepšímu zápasu turnaje. Hattrick Brno. Remíza s Hattrickem se počítá. Super match
.
V následujícím zápase jsme bohužel nezvládli koncovku poločasu a nástup do druhé půlky, kdy jsme inkasovali prakticky hned po vhazování, poté už si Gullivers zkušeně pohlídali zbytek zápasu.

Posledním soupeřem druhého dne byli nadšeně hrající a urputně bránící 'černí' Troopers, kteří nám vzdorovali statečně celý zápas. Nakonec jsme však vcelku zaslouženě vyhráli.
Po druhém dni již bylo prakticky jisté že postupujeme do play-off!

Poslední hrací den základní skupiny je tu. Náš cíl byl vyhrát minimálně jeden zápas, abychom v play-off nešli hned na Vítkovice, které od začátku hráli jinou ligu.Buldočky se však zřejmě inspirovaly holkami ze Židenic, a také nám nedaly šanci. Celý zápas jednoznačně dominovaly a zaslouženě zvítězily.

Další zápas byl rozhodující. Naši si jako zkušení profíci hned ze začátku vytvořili tlak, kterému soupeř nedokázal čelit. Vítězstvím jsme si zajistili postupové 7.místo - což byl vytyčený cíl tohoto dne.

Posledním soupeřem byli suverénní Vítkovice s ohromující bilancí plus/minus. V naší oslabené sestavě jsme se jim postavili s naordinovanou celoplošnou osobkou na vybrané klíčové hráče. Což se obzvláště v prvním poločase soupeři vůbec nelíbilo (Vojta by mohl mluvit kolik si vyslechl invektiv), po přestávce se ale projevila zkušenost a už nám nedali šanci. Prohráli jsme však ze ctí a dali čestný gól.

Poté jsme již čekali na výsledky závěrečných zápasů, které nám měly přisoudit čtvrtfinálového soupeře. Jsme spokojeni, jsou to Troopers!
 
A je to tu. Plechárna na Lesné.
Byla neděle, čtvrtý den turnaje a šli jsme na to! Kluci byli odhodlaní vyhrát a vlítli na nám známého soupeře, začátek hry se nám povedl a jednu dobu jsme vedli, byl to úžasný výkon! Pak se ale soupeř otřepal z úvodního šoku, vzpamatoval se a v bouřlivé atmosféře jsme prohráli, ale ten výkon, co kluci odvedli byl na jedničku.
 
Celý turnaj jsme odehráli v improvizované sestavě se třemi hráči, kteří neměli žádnou zápasovou zkušenost. Všem hráčům patří obrovský dík za odvedený výkon. 11 zápasů ve 3 dnech na velkém hřišti po 10 minutách byla obrovská nálož na fyzičku a psychiku. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat rodičům, kteří nám vytvářeli bouřlivou atmosféru po celý turnaj. Děkujeme! Skvěle se také zapracoval i nový trenér Zdeněk, který měl na starosti obranu.
 
 
Ondra a Zdeněk.

Výsledky přípravky
FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueGepardi DDM Helceletka Brno0:11
Gepardi DDM Helceletka BrnoTROOPERS Green2:3
Prague TigersGepardi DDM Helceletka Brno5:7
Gepardi DDM Helceletka BrnoK1 Florbal Židenice Girls0:4
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9Gepardi DDM Helceletka Brno1:1
Gepardi DDM Helceletka BrnoSokol Brno I EMKOCase Gullivers2:5
TROOPERS BlackGepardi DDM Helceletka Brno2:4
Gepardi DDM Helceletka BrnoBulldogs Brno G1:6
Hornets BrnoGepardi DDM Helceletka Brno1:5
Gepardi DDM Helceletka Brno1. SC TEMPISH Vítkovice1:8

Tabulka skupiny BU9 - PA
1 1. SC TEMPISH Vítkovice1079:1028
2 TROOPERS Green1038:1825
3 FBŠ Hummel Hattrick Brno1055:2223
4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers1038:2318
5 Bulldogs Brno Girls1029:1816
6 K1 Florbal Židenice Girls1018:1416
7 Gepardi DDM Helceletka Brno1034:3513
8 Hornets Brno1027:389
9 Prague Tigers1029:559
10 TROOPERS Black1015:344
11 FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue107:1020

PLAY-OFF
TROOPERS GreenGepardi DDM Helceletka Brno4:2

 
Aktuální články
Open Game - první turnaj mužů Gepardů

Turnaj Brno Open game není jen turnajem dětí a mládeže, má také svoji část pro dospělé týmy. Turnaj probíhá v několika...

 
Gepardí stopa na Brno Open Game - mladší žáci

V dalším "prázdninovém článku" se podíváme na působení na Open Game 2020 u další kategorie. Na řadu přichází mladší žáci. Tým,...

 
Gepardí stopa na Brno Open Game - elévové

Brněnské Open Game 2020 je již minulostí a my přinášíme krátký přehled z působení všech mládežnických kategorií Gepardů....

 
OPEN GAME 2020 STARTUJE
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (2.díl)
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (1.díl)
 
Trénuj doma! Gepardi se přidávají k výzvě Českého florbalu
 
INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE
 
Gepardi na Prague Cup 2020
 
PFC 2020: cesta elévů ke stříbru pohledem trenéra
 
Sponzoři
Zápasy
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS