Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Objednávka dresů a teplákových souprav

22.08.2020 | Zdeněk Skříček

S příchodem nové sezony budeme dělat další objednávku dresů a teplákových souprav, u kterých se nám podařilo s firmou Jersey53 vychytat chybičky a drobné nedostatky .


Co potřebujete znát?
Především číslo dresu hráče, které je stejné na dresu a teplákovce, dále jméno / přezdívku, kterou chcete mít svůj dres a teplákovku ozdobenou.
Nejdůležitější je samozřejmě velikost. Na stránkách společností Bison a Jersey53 jsou uvedeny tabulky velikostí. V případě teplákových souprav máme k dispozici zkušební sadu, domluvte se tedy s Lumírem, pokud ji budete chtít vyzkoušet.

Dresy - triko a trenýrky lze pořizovat jako komplet nebo samostatně, základní sada je modrá se žlutými pruhy. Druhá sada je naopak žlutá s modrými pruhy (pouze triko, neboť trenýrky jsou jen v modrém provedení). Tepláková souprava - také lze pořizovat samostatně, tzn. jen mikinu anebo tepláky. U mikiny lze také zvolit variantu s límečkem nebo s kapucí, která je o něco dražší. Dále si můžete zvolit podkladový vzor látky - buď tečky nebo trojúhelníky (ale na celkovou cenu to nemá vliv).

Pokud tedy máte vybráno, veškeré nabídky posílejte na email: bml@post.cz a to nejpozději do neděle 6. září. Následující den pak bude zakázka zadána do výroby, která potrvá 3-4 týdny. Během té doby budete kontaktováni s přesnou částkou, kterou pak uhradíte na číslo gepardího účtu.
Pokud je hráč zcela nový a nemá ještě přidělené týmové číslo, také nás kontaktujte a my vám pošleme emailem volná čísla na výběr.

Nakonec vysvětlení, proč děláme hromadné objednávky. Je to z toho důvodu minimálního počtu kusů pro objednávku (5 ks), kterou požaduje firma Bison pro výrobu dresů. U firmy Jersey53 lze objednat teplákovou soupravu samostatně. Takže pokud chcete objednávat i sami, stačí nás napoprvé kontaktovat (Lumír) a my Vám poradíme a pak již můžete objednávat samostatně. Pro nás je nejpodstatnější, aby hráči měli na dresech a soupravách správné týmové číslo, ostatní je na Vás.

V každém případě můžete očekávat, že v sezoně obvykle provádíme tři hromadné objednávky. Na začátku sezony (srpen/září), před vánočními svátky a na jaře ke konci sezony (duben/květen).
Děkujeme všem za spolupráci

 
Aktuální články
Elévové reprezentovali Gepardy v Ostravě více než důstojně

Osud žel tomu chtěl, že letos do Ostravy se vydal jen gepardí tým elévů. Nakonec se v této kategorii sešlo statečných dvanáct týmů,...

 
Přehled tréninků v sezóně 2020-2021

Začíná nám florbalová sezóna, její start se blíží rychlými kroky. Přinášíme informace o tréninzích Gepardů pro sezónu 2020-2021.

 
Gepardi budou hrát v Ostravě

V nynější koronavirové době se přece jen bude dočkáme našeho oblíbeného výjezdního turnaje OSTRAVA CUP, a to v netradičním termínu...

 
Gepardí stopa na Brno Open Game - přípravka
 
Open Game - první turnaj mužů Gepardů
 
Gepardí stopa na Brno Open Game - mladší žáci
 
Gepardí stopa na Brno Open Game - elévové
 
OPEN GAME 2020 STARTUJE
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (2.díl)
 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (1.díl)
 
Sponzoři
Zápasy
Dorostenci | Neděle 02.02.2020, 13:15
Gepardi DDM Helceletka Brno - Orel Dolní Bojanovice
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
 
Dorostenci | Sobota 03.10.2020
FBŠ Hattrick Brno "B" - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
Starší žáci | Sobota 08.02.2020, 17:50
TJ Sokol Břeclav - Gepardi DDM Helceletka Brno
2:13 (1:5, 1:5, 0:2)
 
Starší žáci | Sobota 26.09.2020
FBC Slovácko Black - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
Mladší žáci | Neděle 09.02.2020, 13:00
Dragons Black - Gepardi DDM Helceletka Brno
5:1 ()
 
Mladší žáci | Neděle 20.09.2020
FBC ZŠ Komenského Slavkov - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
Elévové | Neděle 27.09.2020
TJ Hodonice ZŠ Tasovice - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
Přípravka | Sobota 12.10.2019, 11:20
Gepardi DDM Helceletka Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0 (Prohra)
 
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS