Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Objednávka dresů a teplákových souprav

22.08.2020 | Zdeněk Skříček

S příchodem nové sezony budeme dělat další objednávku dresů a teplákových souprav, u kterých se nám podařilo s firmou Jersey53 vychytat chybičky a drobné nedostatky .


Co potřebujete znát?
Především číslo dresu hráče, které je stejné na dresu a teplákovce, dále jméno / přezdívku, kterou chcete mít svůj dres a teplákovku ozdobenou.
Nejdůležitější je samozřejmě velikost. Na stránkách společností Bison a Jersey53 jsou uvedeny tabulky velikostí. V případě teplákových souprav máme k dispozici zkušební sadu, domluvte se tedy s Lumírem, pokud ji budete chtít vyzkoušet.

Dresy - triko a trenýrky lze pořizovat jako komplet nebo samostatně, základní sada je modrá se žlutými pruhy. Druhá sada je naopak žlutá s modrými pruhy (pouze triko, neboť trenýrky jsou jen v modrém provedení). Tepláková souprava - také lze pořizovat samostatně, tzn. jen mikinu anebo tepláky. U mikiny lze také zvolit variantu s límečkem nebo s kapucí, která je o něco dražší. Dále si můžete zvolit podkladový vzor látky - buď tečky nebo trojúhelníky (ale na celkovou cenu to nemá vliv).

Pokud tedy máte vybráno, veškeré nabídky posílejte na email: bml@post.cz a to nejpozději do neděle 6. září. Následující den pak bude zakázka zadána do výroby, která potrvá 3-4 týdny. Během té doby budete kontaktováni s přesnou částkou, kterou pak uhradíte na číslo gepardího účtu.
Pokud je hráč zcela nový a nemá ještě přidělené týmové číslo, také nás kontaktujte a my vám pošleme emailem volná čísla na výběr.

Nakonec vysvětlení, proč děláme hromadné objednávky. Je to z toho důvodu minimálního počtu kusů pro objednávku (5 ks), kterou požaduje firma Bison pro výrobu dresů. U firmy Jersey53 lze objednat teplákovou soupravu samostatně. Takže pokud chcete objednávat i sami, stačí nás napoprvé kontaktovat (Lumír) a my Vám poradíme a pak již můžete objednávat samostatně. Pro nás je nejpodstatnější, aby hráči měli na dresech a soupravách správné týmové číslo, ostatní je na Vás.

V každém případě můžete očekávat, že v sezoně obvykle provádíme tři hromadné objednávky. Na začátku sezony (srpen/září), před vánočními svátky a na jaře ke konci sezony (duben/květen).
Děkujeme všem za spolupráci

 
Aktuální články
Ohlédnutí za turnajem elévů

Nucenou přestávku v důsledku vyhlášení nouzového stavu a dalších opatření vyhlášených vládou ČR dnes vyplníme ohlédnutím za...

 
Dorost: Dragons vzdorovali třetinu

V dalším kole se střetli naši dorostenci s týmem FBC Dragons. A tentokráte drželi, až na první třetinu, otěže utkání pevně ve svých...

 
Dorost: proti Hattricku rozhodly závěry třetin

Ve třetím zápase 2.ligy dorostenců narazili naši dorostenci na celek Hattricku Brno. V rychlém a pěkném zápase rozhodly kocovky druhé a...

 
První ligový turnaj elévů
 
St.žáci Blue podruhé: Favoritovi jsme dokázali vzdorovat
 
Premiéra Blue teamu v Přeboru starších žáků
 
I mladší žáci vstoupili do ligové soutěže
 
Liga se rozbíhá - v ostrém startu zahájili jako první dorostenci
 
Elévové reprezentovali Gepardy v Ostravě více než důstojně
 
Přehled tréninků v sezóně 2020-2021
 
Sponzoři
Zápasy
Dorostenci | Sobota 03.10.2020, 14:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBC Dragons
6:3 (0:3, 4:0, 2:0)
 
Dorostenci | Sobota 05.12.2020
Gepardi DDM Helceletka Brno - Bulldogs Brno U15
 
Starší žáci | Sobota 10.10.2020, 13:20
FBC Slovácko Black - Gepardi DDM Helceletka Brno
5:6 (2:2, 2:2, 1:2)
 
Mladší žáci | Neděle 20.09.2020, 13:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBK Atlas Blansko
9:2 ()
 
Mladší žáci | Sobota 05.12.2020
Gepardi DDM Helceletka Brno - TROOPERS White
 
Elévové | Neděle 29.11.2020
Gepardi DDM Helceletka Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers K
 
Přípravka | Sobota 12.10.2019, 11:20
Gepardi DDM Helceletka Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0 (Prohra)
 
Přípravka | Sobota 05.12.2020
Gepardi DDM Helceletka Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
 
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS