Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

I mladší žáci vstoupili do ligové soutěže

29.09.2020 | Zbyněk Matýsek

Také celek mladších žáků zahájil ligu již v minulém víkendu. Premiérově se v této kategorii představují dva týmy. Nový tým tvořený mixem nových hráčů, stálic týmu mladších žáků a hráčů, od kterých čekáme převzetí lídrovské role neudělal ve vstupních zápasech ostudu, ale ukázal, že tento tým má potenciál. I druhý celek, kde je složení týmu obdobné, dal svou hrou obrovský příslib super sezóny.


"BLUE TEAM"

Premiéru v této kategorii obstaral tým Blue, kterého čekala premiéra na stejné hale, ve které zahajoval Ligu loňský tým mladších žáků.

Nový tým, tvořený základem ze zkušených hráčů, a především novými tvářemi a elévy, čekal v prvním klání celek Znojmo White. A start do sezóny byl solidní. Na remíze 3:3 mají obrovský podíl Ondra Boudný, Štěpán Zderčík, brankář Tom Chmela, a hlavně dvoubrankový elév Michal Mazač, pěkný start ve starší kategorii. Nutno podotknout, že kluci v tomhle zápase místy soupeře přehrávali a byl to solidní start do turnaje. Trenéři si malovali taktiky na další utkání, kde už čekali těžší boje. Bohužel se to potvrdilo. Proti Troopers White (1:4) a Hornetům (1:8) už to byly zápasy, kde nás dostihla nováčkovská daň. V obou zápasech rozhodla především větší herní praxe soupeřů. Přesto kluci zaslouží uznání a gratulaci za první vybojovaný bod.

Na turnaji reprezentovali: Tom Chmela – Ondra Boudný, Štěpán Zderčík, Michael Novotný, David Palásek – Tobiáš Garlík, Adam Horváth, Jakub Dvořák, David Julínek, Michal Mazač a Viki Hubený.

"YELLOW TEAM"

Druhý den nastoupil k zápasům i druhý tým Gepardů. Na poslední chvíli jsme museli provézt z důvodu nemoci pár změn a moc děkujeme Ondrovi a Štěpovi za rychlou pomoc a doplnění týmu. Tito dva nám krásně vyztužili obranu a do útoku se posunul Michal Matýsek.

Ve Slavkově nás na úvod čekal místní klub ZŠ Komenského, který do utkání nastoupil s torzem hráčů. Naši kluci se dostali brzo do tempa a zápas drželi pevně v rukách. Skóre otevřel svoji první brankou v mladších žácích Štěpa Zderčík, gratulujeme, po nahrávce Adama Podolského. O další branky se postarali Michal Matýsek, Simon Bartoš, Šimon Eleder, Vojta Lojek, dvě trefy si připsal elév Šimon Jelínek, první po bratrské spolupráci s Tádou. Dramatický průběh a nádherné florbalové akce z obou stran přinesla bitva s Hattrickem B. V zápase jsme šli brzo do vedení díky Šimonu Elederovi. Následně Hattrick potrestali naše vyloučení využitou přesilovkou, ale my jsme se pomalu dostávali do trháku brankami Šimona Eledera, Simona Bartoše a Michala Matýska, soupeř ale mocně dotahoval, rozhodně nic nezabalil a předvedl stíhací závod, na jehož konci jsme přeci jen byli šťastnější my. Výhra 5:4 hřeje o to víc, že jsme předváděli krásné akce, obětavou obranu a výkon, který šel ze srdce. Moc dobrá práce, kluci.

Proti Blansku vypadá výsledek jednoznačně (9:2), ale soupeř hrozil z nebezpečných brejků a nedal svou kůži zadarmo. Zase se nám povedlo vstřelit první branku (Áďa Podolský) a postupně naše skóre narůstalo. Kluci byli na vlně a v tomto zápase se jim povedlo všechno, na co sáhli. V závěru se nám dařilo kontrolovat míček, nespěchat a podržet klid na florbalkách. K výsledku přispěl perfektní a disciplinovanou hrou celý tým (ostatně tomu tak bylo ve všech zápasech), mezi střelce se spolu s Áďou Podolským zapsali Ondra Boudný, Šimon Eleder, Michal Matýsek, Simon Bartoš, Štěpán Zderčík a Vojta Lojek.

Na turnaji reprezentovali: Dan Voda – Filip Matula, Tom Robek, Ondra Boudný, Tadeáš Jelínek, Štěpán Zderčík – Šimon Eleder, Simon Bartoš, Šimon Jelínek, Adam Podolský, Michal Matýsek, Vojta Lojek.

 
Aktuální články
Vzpomínkový rozhovor

Jako vzpomínku na Lumíra, který nás nečekaně v neděli opustil a vydal se na cestu, ze které není návratu, znovu zveřejňujeme rozhovor,...

 
Zdeněk "Lumír" Skříček

Každý tým prožívá dobré, ale i špatné zprávy. Dnes ráno bohužel Gepardy na komplikace spojené s nemocí COVID 19 navždy opustil náš...

 
Jak v novém roce

Nouzový stav se nám přesunul dod nového roku a v tuto chvíli nejsou signály o tom, že by došlo ke změnám a postupnému uvolnění,...

 
Krásné a pokojné Vánoce
 
Ohlédnutí za turnajem elévů
 
Dorost: Dragons vzdorovali třetinu
 
Dorost: proti Hattricku rozhodly závěry třetin
 
První ligový turnaj elévů
 
St.žáci Blue podruhé: Favoritovi jsme dokázali vzdorovat
 
Premiéra Blue teamu v Přeboru starších žáků
 
Sponzoři
Zápasy
Dorostenci | Sobota 03.10.2020, 14:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBC Dragons
6:3 (0:3, 4:0, 2:0)
 
Dorostenci | Sobota 30.01.2021
Gepardi DDM Helceletka Brno - Hornets Brno ZŠ Horní
 
Starší žáci | Sobota 10.10.2020, 13:20
FBC Slovácko Black - Gepardi DDM Helceletka Brno
5:6 (2:2, 2:2, 1:2)
 
Mladší žáci | Neděle 20.09.2020, 13:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBK Atlas Blansko
9:2 ()
 
Mladší žáci | Sobota 13.02.2021
Gepardi DDM Helceletka Brno - Hornets Brno ZŠ Horní
 
Elévové | Neděle 07.03.2021
TROOPERS Young Guns - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
Přípravka | Sobota 12.10.2019, 11:20
Gepardi DDM Helceletka Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0 (Prohra)
 
Přípravka | Sobota 13.02.2021
Gepardi DDM Helceletka Brno - K1 Florbal Židenice Black
 
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS