Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krásné a pokojné Vánoce

22.12.2020 | Zbyněk Matýsek

Všem příznivcům, přátelům a spřízněným duším Gepardů Brno přejeme krásné a pokojné vánoční svátky.

Vážení rodičové a příznivci Gepardů.

Uplynulý rok nám přinesl něco, s čím jsme ani v nejčernějším snu nepočítali. Totální stopku běžného života, na který jsme byli zvyklí. A to s sebou neslo i pozastavení naší činnosti. Sezónu 2019-2020 jsme nemohli ani zdárně dohrát, v ročníku 2020-2021 jsme stihli odehrát v každé kategorii maximálně dva turnaje.

Kluci a holky v úvodu nové sezóny prokázali velkou chuť trénovat a v zápasech obrovský potenciál. A to napříč kategoriemi. Je velká škoda, že jsme se mohli s nimi potkat pouze v těch několika málo zápasech. Bohužel Covid byl zásadně proti a my s ním nemůžeme (zatím) vést vyrovnaný zápas.

Proto jsme se museli uchýlit k on-line tréninkům, meetům a setkávání pouze před webkamerou. Nic zatím nenasvědčuje, že by alespoň v úvodu roku 2021 mohl dojít ke zlepšení. Abychom alespoň minimálně udrželi kluky ve formě, budeme pokračovat v setkáváních před kamerou, výzvách a jiných aktivitách, které lze provozovat v rámci platných nařízení vlády. Abyste měli alespoň stručnou představu, které to byly ve čtvrtém čtvrtletí, přinášíme krátký souhrn.

Přípravka a elévové zdárně cvičí doma společně před webkou 2x týdně za účasti svých trenérů a starších spoluhráčů z dorostu a juniorky.

Mladší žáci se potkávají na meetech, dostávají tréninkový plán na celý týden na tréninkových webových stránkách.

Starší žáci a dorostenci dostávají tréninkový program v platformě XPS, jejich trénink je navíc zpestřen spoustou výzev (běh, prkno...).

Nezapomínáme také na naše brankáře, kteří mají rovněž k dispozici cvičení pro domácí přípravu zde.

Neustále sledujeme aktuální situaci a jakmile budeme mít novinky ohledně působení sportovních klubů, obratem vám dáme vědět.

Moc se těšíme na to, až skončí tato krize a my se budeme moci s klukama potkat na normálních běžných trénincích a ligových turnajích.

Na závěr vám chci poděkovat za trpělivost, jakou s námi i s klukama máte. Děkujeme, že jim dáváte prostor si trochu zatrénovat i v domácích podmínkách a umožníte jim alespoň online setkání s námi. Jsme vám rovněž vděčni, že v krátkém období před Vánoci jste klukům umožnili jít si alespoň trochu zatrénovat do Šlapanic a na Kneslovku. Tyto tréninky měly především důležitost v sociálním kontaktu a v možnosti osahat si práci s míčkem po dvou měsících na větším hřišti. Děkujeme.

A na úplný závěr mi dovolte popřát Vám jménem celého realizačního týmu a vedení klubu Gepardi Brno všem krásné Vánoce a v novém roce hodně štěstí a zdraví. Ať je ten příští rok o hodně lepší než ten, který nám právě končí.


Vaši Gepardi Brno

 
Aktuální články
Vzpomínkový rozhovor

Jako vzpomínku na Lumíra, který nás nečekaně v neděli opustil a vydal se na cestu, ze které není návratu, znovu zveřejňujeme rozhovor,...

 
Zdeněk "Lumír" Skříček

Každý tým prožívá dobré, ale i špatné zprávy. Dnes ráno bohužel Gepardy na komplikace spojené s nemocí COVID 19 navždy opustil náš...

 
Jak v novém roce

Nouzový stav se nám přesunul dod nového roku a v tuto chvíli nejsou signály o tom, že by došlo ke změnám a postupnému uvolnění,...

 
Ohlédnutí za turnajem elévů
 
Dorost: Dragons vzdorovali třetinu
 
Dorost: proti Hattricku rozhodly závěry třetin
 
První ligový turnaj elévů
 
St.žáci Blue podruhé: Favoritovi jsme dokázali vzdorovat
 
Premiéra Blue teamu v Přeboru starších žáků
 
I mladší žáci vstoupili do ligové soutěže
 
Sponzoři
Zápasy
Dorostenci | Sobota 03.10.2020, 14:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBC Dragons
6:3 (0:3, 4:0, 2:0)
 
Dorostenci | Sobota 30.01.2021
Gepardi DDM Helceletka Brno - Hornets Brno ZŠ Horní
 
Starší žáci | Sobota 10.10.2020, 13:20
FBC Slovácko Black - Gepardi DDM Helceletka Brno
5:6 (2:2, 2:2, 1:2)
 
Mladší žáci | Neděle 20.09.2020, 13:00
Gepardi DDM Helceletka Brno - FBK Atlas Blansko
9:2 ()
 
Mladší žáci | Sobota 13.02.2021
Gepardi DDM Helceletka Brno - Hornets Brno ZŠ Horní
 
Elévové | Neděle 07.03.2021
TROOPERS Young Guns - Gepardi DDM Helceletka Brno
 
Přípravka | Sobota 12.10.2019, 11:20
Gepardi DDM Helceletka Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0 (Prohra)
 
Přípravka | Sobota 13.02.2021
Gepardi DDM Helceletka Brno - K1 Florbal Židenice Black
 
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS