Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kdo jsme

Jsme florbalový tým pod záštitou DDM Helceletka v Brně. Organizujeme kroužky florbalu ve Slatině, Komárově, Černovicích a Kobylnicích pro děti základní školy.

Kroužky zastřešují dvě pobočky:

 • DDM Fantázie ve Slatině
  Tilhonova 49
  Brno-Slatina
  email: fantazie@helceletka.cz
  tel: 539 085 766
  webové stránky
 • CVČ Sluníčko v Komárově
  Tuháčkova 39
  Brno-Komárov
  email: slunicko@helceletka.cz
  tel: 539 085 765
  webové stránky


Kromě kroužků jsme se pravidelně účastnili regionální florbalové Ligy mezi městy v kategoriích 1.-5. třída a 6.-9. třída a Orelské florbalové ligy.

Od sezóny 2019-2020 jsme se stali členy Českého florbalu a ve stejné sezóně nás čeká první sezóna v soutěži organizované Českým florbalem. Náš tým bude mít zastoupení v kategoriích:

 • U09 - přípravka
 • U11 - elévové
 • U13 - mladší žáci
 • U15 - starší žáci
 • U17 - dorost

Krom toho se náš oddíl pravidelně účastní turnajů Ostrava junior cup a Brno Hummel Open game.

Každoročně organizujeme turnaje pro děti základní školy ( O pohár Fantošky ve Slatině a Sunny cup v Komárově). Díky velkému zájmu dětí pořádáme od sezóny 2016/2017 interní turnaje s názvem Gepard Open jenom pro naše hráče . Klíčem k úspěchu Gepardů na turnajích jsou florbalové tábory, které každoročně absolvuje většina našich hráčů:

 • Podzimní florbalové soustředění (podzimní prázdniny)
 • Přiměstský tábor o pololetních prázdninách
 • Přiměstský tábor o velikonočních prázdninách
 • Jarní florbalové soustředění (jarní prázniny)
 • Letní florbalové soustředění (letní prázdniny)

Od roku 2016 jsme začali spolupracovat s extraligovým florbalovým klubem Bulldogs Brno v rámci projektu „Táhneme za jeden provaz“. Projekt umožňuje našim talentovaným hráčům se rozvíjet dále na profesionální úrovni.

„Především chceme navázat dobré a přátelské vztahy mezi kluby. Dále se pak v rámci projektu budou konat trenérské stáže, výměna know-how, turnaje pro děti a řada dalších akcí. Do budoucna si od projektu slibujeme nárůst hráčské kvality na Moravě, který bude mít pozitivní dopad na všechny spolupracující kluby.“, představuje ideu projektu šéftrenér Bulldogs Rosťa Kohút. Více o projektu a zapojených týmech se dozvíte na tomto odkazu.

Aktuální články
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (2.díl)

Dnes přinášíme druhou, neméně zajímavou část rozhovoru s předsedou našeho oddílu Zdeňkem "Lumírem" Skříčkem. Dozvíte se, jak vznikl...

 
Gepardí rozhovory: předseda Zdeněk "Lumír" Skříček (1.díl)

Mezidobí mezi sezónami 2019-2020 a 2020-2021 přinášíme rozhovory s lidmi, kteří mají Gepardy „pod palcom“. A kým jiným začít než...

 
Trénuj doma! Gepardi se přidávají k výzvě Českého florbalu

Gepardi Brno se přidávají k výzvě Českého florbalu. Ligové soutěže sice skončily, sezóna zůstane nedohrána, ale nouzový stav...

 
INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE
 
Gepardi na Prague Cup 2020
 
PFC 2020: cesta elévů ke stříbru pohledem trenéra
 
Gepardi na Prague Floorball Cup 2020
 
Podzim mladších žáků
 
Představujeme nového partnera Gepardů
 
Liga Mezi městy 2019/2020
 
Sponzoři
Zápasy
 
Copyright © 2019 Gepardi Brno, z.s. & eSports.cz - www.esports.cz Kontakt technická podpora: david.simon@esports.cz RSS