Finále Ligy Mezi městy – starší 14. 5. 2017 Ivančice

V neděli 14. května přivítala ivančická sportovní hala finálový turnaj 11. ročníku ligy „Mezi městy“ v kategorii starších žáků 6. – 9. tříd. Turnaj sliboval velké drama, neboť Gepardi vedli před finále ligu o pouhé 3 body před Turbošneky z Pohořelic. Zápasy probíhaly ve velkém tempu, s množstvím krásných florbalových akcí. V dobré formě hrající Oslavany s Turbošneky remizovaly 2:2 a nad Gepardy dokonce vyhrály 2:0. Nicméně oba favorité své další soupeře porazili a tak rozhodl vzájemný souboj. Do něj vstoupili lépe Gepardi, kteří se nad Turbošneky dostali do rozhodujícího vedení 3:0 a ani snížení dvě minuty před koncem je už nemohlo ohrozit. Titul v lize starších žáků tak letos patří brněnským Gepardům! Gepardi posbírali i individuální ocenění. Nejlepším brankářem ligy se stal slatinský gólman Jakub Vizina. A pohár pro nejlepšího střelce, nejlepšího nahrávače i vítěze kanadského bodování si odnesl Ondřej Beránek z Gepardů. Děkujeme všem, kteří nám pomáhali a fandili.

Hráči na fotce: (Horní řada zleva) – Jakub Hladký, Jan Kuchař, Filip Dostál, Štěpán Trunda, Petr Pospíšil, Michal Dess – trenér. (Spodní řada zleva) – Matěj Vorba, Lukáš Novák, Vojtěch Fasora, Vojtěch Potáček, Ondřej Dohnal, Ondřej Beránek, Lukáš Malý, Štěpán Dohnal. (brankáři zleva) – Jakub Vizina, Lukáš Šikuta

V týmu starších žáků v sezone 2016 / 2017 ještě působili: Tomáš Racek, Daniel Diepold, Adam Domlátil, Tobiáš Poláček, Adam Švehla, Daniel Belko, Stanislav Hynk, Libor Krůza, Zdeněk Skříček – trenér, Marek Zvalo – trenér.