Nová florbalová sezóna 2018-2019

Vážení rodičia, hráči a fanúšikovia Gepardov!

Od září nám vypukla nová florbalová sezóna 2018/2019. Radi by sme Vám zverejnili informácie o tréningoch a chystaných turnajov. Aká bude následujúca sezóna? To záleží na nás …

Zoznam krúžkov florbalu viac na odkaze „Tréninky“
POBOČKA FANTÁZIE ( Brno-Slatina)

Florbal Slatina ( tělocvična ZŠ Jihomoravského nám.)

  • 1. – 3. třída:  (úterý) 15:00 – 16:00
  • 1. – 3. třída:  (středa) 17:00 – 18:00
  • 1. – 3. třída:  (čtvrtek) 16:30-17:45
  • 4. – 6. třída:  (úterý) 16:15 – 17:15
  • 4. – 7. třída:  (čtvrtek) 17:45-19:00
  • 7. – 9. třída:  (úterý) 17:15 – 18:15
  • 7. – 9. třída:  (středa) 18:00 – 19:00

Florbal Slatina (tělocvična ZŠ Přemyslovo nám.)

  • Florbalová přípravka pro děti 4 – 5 let (úterý) 16:30 – 17:30

Florbal Kobylnice ( TJ Sokol Kobylnice)

  • 1. – 3. třída (středa) 13:45 – 14:45
  • 4. – 7. třída (středa) 15:00 – 16:00
POBOČKA SLUNÍČKO ( Brno-Komárov)

Florbal Komárov (tělocvična ZŠ Tuháčkova)

  • Pondělí 14:00-15:00 Předpřípravka
  • Pondělí 15:00-16:00 Přípravka
  • Pondělí 16:00-17:00 Mladší žáci 1
  • Úterý 16:00-17:00 Mladší žáci 2
  • Středa 17:30-18:30 Starší žáci 1
  • Čtvrtek 17:00-18:00 Přípravka 2
  • Čtvrtek 17:00-18:00 Mladší žáci 3
  • Čtvrtek 18:00-19:00 Starší žáci 2

Florbal Černovice (tělocvična ZŠ Kneslova)

  • Úterý 17:30-19:00 Starší žáci LIGA
  • Úterý 19.00 – 20.30 Gepardi Veterans
  • Pátek 14:00-15:00 Přípravka
  • Pátek 15:00-16:00 Mladší žáci
  • Pátek 16:00-17:00 Starší žáci
  • Pátek 17:00-18.00 Mladší žáci LIGA
Zoznam turnajov  (viac v odkaze „AKCE“) – termíny sa môžu meniť !

Liga mezi městy – Mladší 1.-5. třída

1) Ne 14.10. 2018 – Gepardi, hala ZŠ Tuháčkova, Brno-Komárov (volno Zbýšov)
2) Ne 4.11. 2018 – Pitbulls, hala Rybářská, Ivančice (volno Gepardi Blue)
3) So 19.1. 2019 – Turbošneci, hala Dlouhá, Pohořelice, (volno Rosice)
4) So 23.2. 2019 – DDM Zbýšov, hala gymnázium Zastávka u Brna, (volno Gepardi Gold)
5) So 16.3. 2019 – Štiky, hala Pod zahrádkami, Rosice, (volno Turbošneci)
6) Ne 14.4. 2019 – Gepardi, hala ZŠ Tuháčkova, Brno-Komárov (volno Pitbulls)
finále (začátek května) – Pohořelice

Liga mezi městy – Starší 6.-9. třída

1) Ne 21.10. 2018 – Gepardi, hala ZŠ Tuháčkova, Brno-Komárov (volno Zbýšov)
2) Ne 24.11. 2018 – Žraloci, hala Pod zahrádkami, Rosice, (volno Turbošneci)
3) So 12.1. 2019 – odpoledne, Pitbulls, hala Rybářská, Ivančice (volno Gepardi Gold)
4) So 2.2. 2019 – DDM Zbýšov, hala gymnázium Zastávka u Brna, (volno Gepardi Blue)
5) So 6.4. 2019 – Turbošneci, hala Dlouhá, Pohořelice, (volno Rosice)
6) So 27.4. 2019 – Gepardi, hala ZŠ Tuháčkova, Brno-Komárov (volno Pitbulls)
finále (cca 1/2 května) – Ivančice

Orelská liga – Přípravka (r. 2010/2011)
1) So 6.10. 2018 – odpoledne, Gepardi, hala Nebovidy u Brna,
2) So 10.11. 2018 – hala Dolní Bojanovice
3) So 12.1. 2019 – dopoledne, hala Rybářská, Ivančice
4) Ne 24.2. 2019 – hala Valtice
5) So 16.3. 2019 – hala Vyškov
6) So 13.4. 2019 – hala Hustopeče nad Bečvou
7) 4. nebo 5.5. 2019 – hala Brno-Bohunice

Orelská liga – Mladší žáci (r. 2006/2007)
1) So 22.9. 2018 – Brno-Bohunice, volno Pitbulls
2) So 6.10. 2018 – dopoledne, Gepardi, hala Nebovidy u Brna, volno Židenice
3) So 10.11. 2018 – hala Vyškov
4) Ne 13.1. 2019 – hala Židenice
5) So 23.2. 2019 – Gepardi, hala Nebovidy
6) Ne 7.4. 2019 – Pitbulls, hala Rybářská, Ivančice, volno Gepardi Gold
7) Ne 28.4. 2019 – Brno-Řečkovice, volno Gepardi Blue
Finále středa 8.5. – (pořadatel asi Gepardi, hala Tuřany)

Orelská liga – Starší žáci (r. 2004/2005)
1) Ne 14.10. 2018 – Sivice, volno D. Bojanovice
2) Ne 18.11. 2018 – hala Dolní Bojanovice
3) Ne 16.12. 2018 – hala Rousínov
4) Ne 20.1. 2019 – Gepardi, hala Čejkovická?, volno Hodonín
5) So 2.3. 2019 – hala Hodonín
6) So 30.3. 2019 – hala Šlapanice
7) So 13.4. 2019 – hala Koryčany, volno Gepardi
Finále 4.+ 5.5. 2019