O nás


Dostali jste se na hlavní stránku „O nás“. Pokračujte na další naše podstránky kliknutím na odkazy:


Kdo jsme

Jsme florbalový tým pod záštitou DDM Helceletka v Brně. Organizujeme kroužky florbalu ve Slatině, Komárově, Černovicích a Kobylnicích pro děti základní školy.

 

Kroužky zastřešují dvě pobočky:

  • DDM Fantázie ve Slatině (Tilhonova 49, Brno-Slatina)
  • CVČ Sluníčko v Komárově (Tuháčkova 39, Brno – Komárov)

Kromě kroužků se účastníme regionální florbalové Ligy mezi městy v kategoriích 1.-5. třída a 6.-9. třída, Orelské florbalové ligy a pravidelně navštevujeme turnaje Ostrava cup a Hummel Open game.

 

Každoročně organizujeme turnaje pro děti základní školy ( O pohár Fantošky ve Slatině a Sunny cup v Komárově). Díky velkému zájmu dětí pořádáme od sezóny 2016/2017 interní turnaje s názvem Gepard Open jenom pro naše hráče .

Pouhé zájmové kroužky by ke zlepšování individuálních a týmových dovedností nevedly. Klíčem k úspěchu Gepardů na turnajích jsou florbalové tábory, které každoročně absolvuje většina našich hráčů:

  • Podzimní florbalové soustředění ve Slavkově (podzimní prázdniny)
  • Přiměstský tábor o pololetních prázdninách
  • Přiměstský tábor o velikonočních prázdninách
  • Jarní florbalové soustředění ve Slavkově (jarní prázniny)
  • Letní florbalové soustředění v Ivančícich (letní prázdniny)

 

 

 

 

 

 

Od roku 2016 jsme začali spolupracovat s extraligovým florbalovým klubem Bulldogs Brno v rámci projektu „Táhneme za jeden provaz“. Projekt umožňuje našim talentovaným hráčům se rozvíjet dále na profesionální úrovni.

„Především chceme navázat dobré a přátelské vztahy mezi kluby. Dále se pak v rámci projektu budou konat trenérské stáže, výměna know-how, turnaje pro děti a řada dalších akcí. Do budoucna si od projektu slibujeme nárůst hráčské kvality na Moravě, který bude mít pozitivní dopad na všechny spolupracující kluby.“ Představuje ideu projektu šéftrenér Bulldogs Rosťa Kohút.

Více o projektu a zapojených týmech se dozvíte na adrese: http://www.bulldogs.cz/klub/tahneme-za-jeden-provaz-(1)