Kdo jsme

 

Jsme florbalový tým pod záštitou DDM Helceletka v Brně. Organizujeme kroužky florbalu ve Slatině, Komárově, Černovicích a Kobylnicích pro děti základní školy.

 

Kroužky zastřešují dvě pobočky:

  • Fantázie ve Slatině (Tilhonova 49, Brno-Slatina)
  • CVČ Sluníčko v Komárově (Tuháčkova 39, Brno – Komárov)

Kromě kroužků se účastníme regionální florbalové Ligy mezi městy v kategoriích 1.-5. třída a 6.-9. třída, Orelské florbalové ligy a pravidelně navštevujeme turnaje Ostrava cup a Hummel Open game.

 

Každoročně organizujeme turnaje pro děti základní školy ( O pohár Fantošky ve Slatině a Sunny cup v Komárově). Díky velkému zájmu dětí v kroužku pořádáme od sezóny 2016/2017 interní turnaje s názvem Gepard Open jenom pro naše hráče .

Pouhé zájmové kroužky by ke zlepšování individuálních a týmových dovedností nevedly. Klíčem k úspěchu Gepardů na turnajích jsou florbalové tábory, které každoročně absolvuje většina našich hráčů:

  • Podzimní florbalové soustředění ve Slavkově (podzimní prázdniny)
  • Přiměstský tábor o pololetních prázdninách
  • Přiměstský tábor o velikonočních prázdninách
  • Jarní florbalové soustředění ve Slavkově (jarní prázniny)
  • Letní florbalové soustředění v Ivančícich (letní prázdniny)

 

 

 

 

 

 

Od roku 2016 jsme začali spolupracovat s extraligovým florbalovým klubem Bulldogs Brno v rámci projektu „Táhneme za jeden provaz“. Projekt umožňuje našim talentovaným hráčům se rozvíjet dále na profesionální úrovni.

„Především chceme navázat dobré a přátelské vztahy mezi kluby. Dále se pak v rámci projektu budou konat trenérské stáže, výměna know-how, turnaje pro děti a řada dalších akcí. Do budoucna si od projektu slibujeme nárůst hráčské kvality na Moravě, který bude mít pozitivní dopad na všechny spolupracující kluby.“ Představuje ideu projektu šéftrenér Bulldogs Rosťa Kohút.