Druhý sobotní zápas nás čekal soupeř ze spodku tabulky Pohořelice. Věděli jsme, že to bude utkání hodně o naší hlavě. Soupeř se prezentuje zvedajícími výkony a nepříjemnou fyzickou hrou. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a hráli dle našich představ. Diktovali jsme hru a dařilo se nám vytvářet šance. Případné šance soupeře kryl skvělý Voda v bráně. Tento tlak a koncentrace na začátku utkání přinesla kýžený úspěch. Vedení 2:0. Jenže jakoby se stalo co jsme nechtěli. Dvě branky z nedůrazu a zbytečných chyb. Naštěstí korigoval po skvělé kombinací přes levou stranu hřiště Matula a po první třetině vedeme 3:2.
Nebyl to úplně přesvědčivý výkon, kdy nás rozhodil obdržený gól a soupeře to nastartovalo. Jak jsme věděli před utkáním – bude to o našich hlavách. Ve druhé třetině jsme byli dosti v útlumu a nepředváděli jsme vůbec dobrý florbal. Soupeř nejprve srovnal, poté naštěstí využil nepozornosti soupeře Matýsek, který rychlou rozehrou z rohu našel připraveného Hochmana před bránou.
Do třetí třetiny jsme chtěli nastoupit koncentrovaně a jít si pro zvyšování náskoku. Opak byl pravdou, opět nepohlídaná hráč a nedůraz, vyrovnání po 9 sekundách poslední periody. Tým působil dosti opařeně, ale ne dlouho. Sporný gól Řehoře rozhodčí uznali, což tým uklidnilo a donutilo to soupeře hrát aktivně. To byla voda na mlýn pro Gepardy, kteří okénka a chyby soupeře konečně patřičně proměňovali a ke konci utkání i ukázali, že jsou zkušenějším týmem než soupeř kontrolou hry v závěru utkání. Bereme 3 body a děkujeme soupeři za utkání.
Ohlasy
